سومین مسابقه و آزمون برنامه نویسی جاواکاپ، با موضوع دانش و مهارتهای برنامه‌نویسی در حوزه Java Standard Edition در ۲۹ مهرماه ۹۵ با همکاری دانشگاه شهید بهشتی و در محل آن دانشگاه برگزار خواهد شد. شرکت مشاوران نرم‌افزاری اعوان، همچون همیشه حامی انجمن جاواکاپ و پشتیبان این انجمن علمی در برگزاری مسابقات برنامه‌نویسی خواهد بود.
برای هر یک از شرکت‌کنندگان در این آزمون، کارنامه تفصیلی به تفکیک موضوعات مختلف صادر می‌شود. همچنین به افرادی که حد نصاب لازم را دریافت کنند، گواهینامه انجمن جاواکاپ اهدا می‌شود. گواهینامه جاواکاپ توسط بسیاری از شرکت‌های نرم‌افزاری معتبر شناخته می‌شود و برای استخدام افراد مفید خواهد بود. ضمناً بسياری از شرکت‌ها موقعیت‌های شغلی جدیدی برای شرکت‌کنندگان در این آزمون پیشنهاد داده‌اند. شرکت‌کنندگان در صورت تمایل به شرکتهای متقاضی جذب برنامه‌نویس معرفی خواهند شد.

همچنین به نفرات برتر، جوایز نفیسی اهدا خواهد شد. جوایز ويژه‌ای هم برای شرکت‌کنندگان جوان (متولدین 1371 به بعد) در نظر گرفته شده است.

علاقه‌مندان می‌توانند با مشاهده فیلمهای آموزشی رایگان جاواکاپ دانش لازم برای کسب گواهی Java Programmer‌  را به دست بیاورند.
ثبت نام از طریق سایت ایوند انجام می‌شود. برای اطلاعات بیشتر به سایت جاواکاپ و صفحه سومین مسابقه عمومی جاواکاپ مراجعه فرمایید.

به امید دیدار دوستان جدید جاوایی و جاواکاپی در این رویداد علمی.