آموزش رایگان جاوا : پوستر و لینک ذیل* مربوط به دوره 36 ساعته‌ی آموزش جاوا (از مبتدی تا پیشرفته) است. مدرس این دوره، دکتر علی‌اکبری است که دارای سابقه تدریس در دانشگاه‌های شریف، خواجه‌نصیر و شهید بهشتی و همچنین شرکت‌های نرم‌افزاری است. در کنار ایشان، برای آماده‌سازی این دوره آموزشی، حدود «هزار نفر ساعت» توسط یک تیم خوب و حرفه‌ای صرف شده است.

کل آموزش‌ها (از مبانی برنامه‌نویسی جاوا تا مفاهیم جدید در نسخه جاوا8) به صورت رایگان منتشر شده است. هدف از تولید آموزش رایگان جاوا، دسترسی همه به آموزش‌های خوب و آمادگی آن‌ها برای شروع کار در صنعت بوده است، به خصوص برای کسانی که دسترسی به دانشگاه/آموزشگاه خوب ندارند (مثل بعضی از شهرستانی‌ها).

به نظر بسياری از مخاطبان، این فیلم‌ها بهترین دوره آموزشی ویدیویی برنامه‌نویسی جاوا به زبان فارسی هستند. خوشبختانه این دوره کاملاً رایگان و قابل دانلود است و هزینه‌های تولید آن توسط حامیان این طرح تقبل شده است. افتخار می‌کنیم که شرکت مشاوران نرم‌افزاری اعوان، یکی از حامیان اصلی این طرح عام‌المنفعه و انجمن جاواکاپ بوده است.

خواهشمندیم شما نیز با ایجاد لینک به سایت انجمن جاواکاپ** و یا ارسال این اطلاعات به گروه‌های تخصصی و علاقمند، کمک کنید تا افراد بیشتری با شروع از این دوره آموزشی وارد بازار کار شوند، انشاءالله.

* https://javacup.ir/javacup-training-videos
** https://javacup.ir